Jak odstranit virus Delta Search?

3. říjen 2013 | 13:58

Virus Delta Search se mnohdy objevuje na počítačích běžných uživatelů, přičemž o něm mnozí ani nevědí, zejména pokud nejsou zrovna zběhlí s prací na internetu. Jedná se vlastně o virus, který vás automaticky přesměrovává na web delta-search.com, zatímco vy chcete informace hledat ve vámi běžně používaném vyhledávači, tedy například Googlu. Tento problém však lze poměrně snadno odstranit.

Reklama
Jak odstranit virus Delta Search?Jak odstranit virus Delta Search?

Postupy odstranění viru

Způsoby odstranění Delta Search viru se mění podle toho, jakou aplikaci k přístupu na internet používáte. Je rozdíl v tom, zda máte nainstalovaný Internet Explorer, Firefo. Tyto prohlížeče patří mezi nejvíce používané.

Internet Explorer

Pokud používáte Internet Explorer, je postup odstranění viru Delta Search následující:

Stiskněte klávesy Alt+T, přejdete tak na nástroje. Přejděte na možnosti internetu- v kartě Obecné části odstraňte z uvedeného seznamu odstraňte delta-serach.com.

Firefox

Klikněte na tlačítko Firefox a zobrazte si položku Možnosti. Z ní pak odstraňte delta-search.com z karty. Změnu uložte. Pomocí klávesnice F4 se dostanete na panel pro správu vyhledávačů. Z něj opět odstraníte delta-search.com.

Odstranění ve Windows

Přesměrování lze provést také přímo z Windows. Pokud používáte Windows 7, pak přejděte do nabídky Start, zvolte možnost Ovládací panely. V ní klikněte na možnost odinstalovat program a vypněte Delta Search.  Podobný postup je také v případě Windows 8.

Co je potřeba

  • Vyznat se ve správě Windows a manipulaci s příslušným internetovým prohlížečem

Jak dlouho to potrvá?

Odstranění viru Delta Search je rychlou záležitostí. Pokud výše uvedené nepomůže, obraťte se na odborníky.

Jaké budou náklady?

Odstranění viru vás nebude stát nic krom pár minut, které strávíte jeho zablokováním.

Video

Jedna z možností, jak odstranit virus Delta Search, je k dispozici na videu:

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

Jak odstranit policejní virus?

Jak odstranit policejní virus?

V minulých měsících začal mnoha uživatelům počítačů dělat problémy policejní virus. Jedná se o typ viru, který vám zablokuje počítač s tím, že se tváří, že blokaci provedla Policie ČR a k jeho odstranění je nutné zaplatit nějaký poplatek. Hodně lidí už tomuto triku naletělo. Kdo však není počítačový…

Jak odstranit barvu z radiátoru?

Jak odstranit barvu z radiátoru?

Před tím, než se pustíte do natírání radiátorů, je zpravidla zapotřebí odstranit původní barvu. Kromě ní je vhodné se zbavit i veškerých nečistot, které jsou na radiátoru zaneseny a také všech hrubostí, například kapek, které pak kazí celkový vzhled po nanesení nového nátěru.


Jak odstranit vodní kámen?

Jak odstranit vodní kámen?

Vodní kámen se tvoří v důsledku nesprávného pH vody. Je-li voda příliš tvrdá, usazuje se vodní kámen na spotřebičích, které s vodou přicházejí do kontaktu. Typicky se jedná o pračky, myčky nádobí, ale také o samotné nádobí ( hrnce, skleničky apod.). Vodní kámen snižuje jejich životnost a výkon. Má o…

3 způsoby jak odstranit červotoče ze dřeva

3 způsoby jak odstranit červotoče ze dřeva

Červotoč je hmyzem, který se rád uchyluje do dřeva. Jakmile zjistíte, že v nábytku doma či na zahradě máte červotoče, je potřeba s ním co nejrychleji zatočit, jinak bude nábytek za chvíli ve velmi špatném stavu, dojde postupně k jeho destrukci a bude na vyhození. Existuje několik způsobů, jak odstra…
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

CizkovaMar

čtvrtek, 4. březen 2021
21:26

S viry v počítači jsem dříve bojovala poměrně často. Manžel si myslel, že to mám z toho, že si stahuji filmy a tak podobně. Začala jsem trošku pátrat a narazila jsem na tento web:


Napsal: CizkovaMar [Odpovědět]