Jak se zbavit bakterií ve vzduchu? + video

28. listopad 2013 | 10:22

Trápí vás nejrůznější alergie a astmatické záchvaty, jež do značné míry korespondují se znečištěným vzduchem ve vašem interiéru? Už vás nebaví nadále dýchat kvanta bakterií, které se pohybují kolem vás? Potom využijte novodobých zařízení, jež jsou schopna znatelným způsobem zlepšit vaše životní podmínky, pokud jde o čistotu vzduchu.

Jak se zbavit bakterií ve vzduchu? + videoJak se zbavit bakterií ve vzduchu? + video

Jsou to samozřejmě čističky vzduchu, které mohou mít řadu nejrůznějších podob. Nenápadné a tiché přístroje, které jsou součástí daných prostor a zaměřují se na odstranění odlišných nečistot. Narazit můžete na čističky proti prašnosti, bakteriím, cigaretovému kouři nebo pylům. Výběr je z tohoto pohledu opravdu bohatý.

Pohlídejte si dostatečný výkon

Volíte-li designově zajímavou čističku vzduchu, určitě byste se měli zajímat především o její vzduchový výkon, který vám naznačuje, jak velké prostředí je zařízení schopno čistič. Obvykle je třeba vybírat zařízení s 1,5 násobkem udávaného výkonu, ať máte dostatečnou rezervu a čištění vzduchu je prováděno opravdu precizně.

Důležitým parametrem, respektive výbavou takového výrobku, musí být i HEPA filtr, s jehož pomocí dojde k zachycení značného množství částic ve vzduchu. Toto je v podstatě podmínkou pro alergiky, jejichž dýchací ústrojí je mnohem náchylnější.

Kolik čistička stojí?

Čističky vzduchu jdou pořídit cca již od 9.800 Kč. Například Čistička Airbi Pure Black.  Vzduchový výkon až 365 m3/ h zajišťuje tichý ventilátor, jehož rychlost může být ovládána automaticky na základě informací z vestavěného pachového a prachového senzoru.

Značková čistička vzduchu s bohatým příslušenstvím

Kromě samotného zařízení, které by mělo být určitě značkové a kvalitní, můžete vybírat i z nejrůznějších náhradních filtrů, jež se odlišují dle svého typu, ať už je to HEPA filtr, uhlíkový filtr nebo ten látkový.

Účinnost čističky vzduchu pocítíte během velice krátké doby. Toto efektivně pracující zařízení zlepší vaše životní podmínky v průběhu několika desítek minut provozu. Nízkonákladový prvek, jehož vzhled může dokonale zapadnout do vaší moderní domácnosti.

V e-shopu vzdusin.cz Vám ochotně poradí s výběrem čističky vzduchu.

Video

Komerční sdělení

Autor Redakce

Autor: Redakce


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

Jak se zbavit octomilek?

Jak se zbavit octomilek?

Stačí mít doma trochu zkažené ovoce a za pár hodin řešíte problém, neboť se kolem nich brzy začnou rojit octomilky. Tento problém zná snad každý, kdo nechal doma na stole kus nějakého ovoce, zapomněl na něj a nechal jej shnít. Rázem se při „objevení“ hnijícího ovoce setkal s malými létajícími potvůr…

4 způsoby, jak se zbavit vší

4 způsoby, jak se zbavit vší

Všimli jste si, že se vaše děti příliš často drbou na hlavě, protože je svědí? Pak mají ve vlasech nejspíše vši. Tyto malé potvůrky dokážou nadělat hodně neplechy. Pokud by se neodstranili, mohlo by to v nejhorším případě vyústit až ve vypadávání vlasů a tvorbě boláků.


Jak se zbavit mravenců v domácnosti?

Jak se zbavit mravenců v domácnosti?

Mravenci v bytě rozhodně nemají co dělat. Když už se vám ze zahrady přestěhují do kuchyně či jiné místnosti, je potřeba s nimi urychleně zatočit, jinak se jich zde bude objevovat stále více. Důvodem, proč se mravenci v bytě vyskytnou, je především jejich snaha hledat si potravu. V případě, že nevhod…

7 příčin a 5 způsobů jak se zbavit zápachu z bot

7 příčin a 5 způsobů jak se zbavit zápachu z bot

Zapáchající boty jsou častým problémem, který se týká prakticky každého z nás. Jde nejen o nepříjemnou záležitost, která vadí přímo dotyčnému, jenž obuv nosí, ale může obtěžovat také jeho okolí. Zápach bot do velké míry souvisí přímo se zápachem nohou. Proto je důležité dbát nejen o kvalitu a čistot…
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Zdeňka

středa, 28. červenec 2021
08:20

My máme doma krásně čistý vzduch. Vloni jsem totiž koupila čističku vzduchu ze Vzdušínu a přes zimu ji zapínám každý den. Sice chodíme do práce a děti do školy, kde se nadýcháme různých virů a bakterií, ale alespoň doma vím, že máme čistý vzduch a nemusíme se tu bát nadechnout :-) .


Napsal: Zdeňka [Odpovědět]