Jak postavit a opravit střechu jednoduše a rychle?

10. duben 2014 | 11:22

Oprava střechy, případně její kompletní realizace je technicky náročnou záležitostí. Je proto celkem logické, že ne každý z vás je schopen realizaci provést svépomocí. Jak tedy opravit střechu tak, abyste se s tím nemuseli trápit? Zdaleka nejjednodušší je objednat si výstavbu střechy na klíč od profesionální firmy. V tom případě je třeba provést pouze několik kroků.

Reklama
Zdroj: strechy-novak.czZdroj: strechy-novak.cz

Jak realizovat opravy střechy na klíč?

Je to velmi snadné. V zásadě musíte pouze kontaktovat firmu, která se na střechy na klíč specializuje. Dobré reference má třeba společnost Střechy Novák, která za dobu své existence zhotovila desítky projektů.

1. Objednávku povedete online vyplněním elektronického poptávkového formuláře, případně pak zasláním emailu nebo telefonicky.

2. Po odeslání poptávky vám na základě dokumentace firma zpracuje cenovou kalkulaci. Dalším krokem je vypracování grafického návrhu v 3D verzi.

3. Následuje konzultace, kde společně odstraníte případné problémy a vyřešíte veškeré detaily projektu.

V momentě, kdy projekt odsouhlasíte i s cenovou kalkulací, bude sepsána Smlouva o dílo. Po podpisu již následuje samotné vypracování. Novou střechu na klíč pak váš dům bude mít během několika týdnů, a to v závislosti na složitosti projektu. Realizace je prováděna ručně i strojově.

Samozřejmostí je kromě základní konstrukce také provedení nejrůznějších doplňků a klempířských prací, jako jsou oplechování komínů atd.

Jakmile jsou právě skončeny, je vám dílo předáno. V případě potřeby se pak provedou dodatečné práce tak, aby byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Výstavba střechy bez starostí

Jak vidíte, oprava či kompletní realizace střechy na klíč je skutečně snadnou záležitostí. Nemáte vlastně vůbec žádné starosti, je sledujete, jak stavba rychle roste. Společnost Střechy Novák garantuje kvalitu svých služeb, rychlost výstavby a vstřícnost ke klientům.

Krov sedlové střechy
[1100x825 494 KB]
Montáž krovu
[1100x825 406 KB]
Pokládka střešní krytiny
[1100x825 520 KB]

Realizace sedlové střechy
[1100x825 435 KB]
Stavba krovu
[1100x825 369 KB]
Střechy Novák
[1100x825 333 KB]

Střechy Novák
[1100x825 322 KB]
Trámy na krov
[1100x825 405 KB]

Komerční sdělení

-sad-

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

Jak opravit eternitovou střechu? Renovace nátěru

Jak opravit eternitovou střechu? Renovace nátěru

Eternitové střechy jsou v tuzemsku velmi oblíbené a objevují se u mnoha rodinných domů a rekreačních objektů. Eternit je speciální azbestovou deskou, která je mimořádně odolná a funkční, navíc se jedná i o velmi levný materiál. Po čase však ztrácí svůj původní vzhled. Renovací docílíte toho, že eter…

Návod, jak postavit psí boudu + video

Návod, jak postavit psí boudu + video

I psi mají rádi své pohodlí. Pokud jej chcete svému čtyřnohému miláčkovi dopřát na zahradě či před domem, postavte mu psí boudu. Stačí, když si necháte podle plánku nařezat dřevo na jednotlivé díly. Pak už je postavení psí boudy doslova hračkou.


Jak připravit střechu domu před zimou?

Jak připravit střechu domu před zimou?

Střecha domu nejvíce trpí v zimě, kdy musí snášet tíhu napadaného sněhu a velké množství dešťových přeháněk. Proto je nesmírně důležité střechu domu před zimním obdobím důkladně zkontrolovat, zjistit případné nedostatky a odstranit je. Na co se zaměřit především? To vám prozradíme v tomto článku.

TZ: Jak vyměnit starý eternit za novou ocelovou střechu

TZ: Jak vyměnit starý eternit za novou ocelovou střechu

Staré azbestocementové (eternitové) krytiny dodnes nalezneme na řadě střech rodinných domů, chat a chalup. V současnosti jsou často za hranicí své životnosti a díky zdraví škodlivému azbestu nevyhovují současným požadavkům na zdravé bydlení. Podívejte se na některá doporučení při rekonstrukci starýc…
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!