Jak opravit automobilové díly a kde získat náhradní součástky?

6. listopad 2014 | 13:23

Každému řidiči se dříve či později stane, že na jeho vozidle dojde k  poruše, poškodí se nějaká součástka. Opravu jednoduchých dílů zvládne asi většina z vás. Jak ale opravit automobilové díly, které jsou složitější na výměnu?

Reklama
Jak opravit automobilové díly a kde získat náhradní součástky?Jak opravit automobilové díly a kde získat náhradní součástky?

Problém může nastat s nákupem náhradních dílů

Nejjednodušší řešení je samozřejmě zajet do servisu. Jenže tam může problém, že nebudou mít potřebné součástky. Často se stává hlavně u značek aut, která v České republice nejsou tolik prodávané a nemají zde obchodní zastoupení či autorizované prodejce. V tom případě může nastat problém, že vám autoservis buď vůbec nepomůže, nebo oprava vozidla potrvá klidně i celé týdny, než se servis potřebné součástky získá.

Automobilové díly je mnohdy lepší si pořídit vlastní cestou

Proto doporučuji zvolit řešení, kdy si náhradní součástky na svůj vůz pořídíte sami. V tomto směru vám pomůže internetový portál www.AutomobiloveDily24.cz, který nabízí širokou škálu náhradních dílů, a to i pro značky vozidel, které u nás nejsou zas až tak běžné.

Nejen dostupnost, ale také rychlost dodání je důvodem k tomu, abyste si náhradní díly raději pořídili na vlastní pěst. Ať už jde o těsnění, brzdové destičky či třeba výfuky a tlumiče pérování. Portál AutomobiloveDily24.CZ vám je prodá za příznivé ceny. Pokud by je objednával váš servis, vyšly by vás určitě o poznání dráž, to se vsaďte.

Získáte lepší přehled o cenách jednotlivých dílů

Určitě mají někteří z vás špatné zkušenosti, kdy byli nemile překvapeni cenou, kterou si servis účtoval za objednané a použité náhradní automobilové díly. Díky portálu AutomobiloveDily24.CZ získáte možnost nejen nové díly nakoupit, ale také si srovnáte, za jaké ceny se jednotlivé součástky prodávají. Zamezíte tak tomu, že by vás servis při opravě vozidla výrazně ošidil, protože zkrátka budete v obraze.

Komerční sdělení

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

2.62 hvězdiček / Hodnoceno: 8x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

Jak získat kotlíkovou dotaci?

Jak získat kotlíkovou dotaci?

Ve většině krajů České republiky v tomto roce pokračuje projekt, díky němuž máte možnost vyměnit si starý a neekologický kotel v domácnosti za nový s výrazným příspěvkem. Akce známá jako „kotlíková dotace“ je financována ČR a z fondů EU. Právě v těchto dnech máte možnost o dotaci zažádat. Jaké podmí…

Jak opravit rozbitou konstrukci stanu?

Jak opravit rozbitou konstrukci stanu?

V létě, když vyrážíte do kempu nebo do přírody, mnohdy často před odjezdem zjistíte, že máte rozbitý stan. Nejčastěji se problém týká samotné konstrukce. Není třeba házet flintu do žita a hned spěchat koupit nový stan, konstrukce se dá s trochou umu opravit.


Jak opravit poškozené tapety?

Jak opravit poškozené tapety?

Tapety se poměrně snadno poničí, vznikne na nich škrábanec, trhlina, případně dojde k jejich umazání, které nelze vyčistit. Ne vždy je ale potřeba tapety hned vyměnit za nové. Pokud se jedná o drobné poškození, vystačíte si s poměrně jednoduchým trikem, který vám zabere maximálně pár minut a jímž po…

Jak opravit protékající záchod?

Jak opravit protékající záchod?

Problém s protékajícím záchodem se objevuje hlavně u starších toalet. Rychlá oprava je poměrně důležitá, neboť pokud řešení problému budete dlouho odkládat, protečou záchodem stovky litrů vody, což se projeví na vaší peněžence při placení účtu za vodu.
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Kučák Zdeněk

pondělí, 24. srpen 2015
11:56

Automobilové díly 24.cz
Jsem sklamán z touto službou ,obědnal jsem si díli na auto a platil kartou po trech dnech jsem psal dotaz na zboží a odpověděli mě abych jim poslal ofocenou kartu a ktomu doklat totožnosti,po té začli tedy,,pracovat ''při tom měli 3 dny moje peníze, tak abych to skrátil,zboží jsm obdržel aš po deseti dnech.Což služba do 24 h.nefunguje a místo abych ušetřil tak jsem musel jezdit pujčením autem ze servisu kde vozidlo opravovali tak že jsem prodělal zhruba deset tisíc.


Napsal: Kučák Zdeněk [Odpovědět]