Jak provést nadkrokevní izolaci střechy?

25. listopad 2014 | 14:54

Nadkrokevní izolace střechy přispívá ke zvýšení komfortu bydlení. Pakliže si necháte tuto moderní metodu izolace provést, sníží se vám náklady na vytápění domácnosti. Navíc střecha získá větší odolnost a prodlouží se tak doba její životnosti.

Reklama
Jak provést nadkrokevní izolaci střechy?Jak provést nadkrokevní izolaci střechy?

Postup izolace

Nadkrokevní izolaci střechy doporučuji nechat na odbornících. Profesionální služby nabízí firma Střechy Novák, která již dlouhá léta realizuje střechy na klíč, provádí také opravy stávajících střech a v neposlední řadě právě také instalaci nadkrokevní izolace.

Postup je poměrně složitý. Ve zkratce se dá shrnout do několika bodů. V první řadě se na krov montuje záklop. Na něj se pak pokládá parozábrana. V dalším kroku je vytvořena konstrukce střechy, do níž se vloží samotná tepelná izolace s patřičnou tloušťkou. Na závěr se ještě pokládá hydroizolační fólie, která krom jiného zajišťuje odvod vody. Jakmile je celé dílo hotovo, může se přistoupit k finální pokládce latí a střešní krytiny.

O firmě Střechy Novák

Práce zabere i zkušené firmě několik dní. Firma Střechy Novák vám zaručuje rychlé provedení. Střechy na klíč provádí za příznivé ceny. Na základě vaší poptávky vám vytvoří návrh spolu s cenovou kalkulací.

Navštivte internetové stránky strechy-novak.cz. Na nich se dozvíte kompletní informace o službách firmy a také zde najdete kontaktní formulář, jehož odesláním uskutečníte předběžnou objednávku.

Firma Střechy Novák doporučuje provést nadkrokevní izolaci hned z několika důvodů. Kromě zvýšení tepelného komfortu a prodloužení životnosti střechy je jím také zvýšení její atraktivity. Firma vám umožňuje vybrat si ze čtyř osvědčených výrobců, což je oproti konkurenci nadstandardní nabídka.

Nadkrokevní izolace patří v současné době k nejmodernějším typům izolace střech. Využívá se pro novostavby, ale také u starších objektů, které procházejí rekonstrukcí. Investice do ní se rozhodně vyplatí, to vám potvrdí každý odborník.

Komerční sdělení

-sad-

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

Jak opravit krov střechy?

Jak opravit krov střechy?

PR. Kompletní rekonstrukce střechy domu zahrnuje probíhá v několika fázích. Jednou z nejdůležitějších činností, na kterou se v žádném případě nesmí zapomenout, je oprava krovu.

10 tipů, jak zajistit kvalitní a rychlou výstavbu střechy

10 tipů, jak zajistit kvalitní a rychlou výstavbu střechy

Blíží se podzim a s ním i nevlídné počasí. Pokud jste se zrovna pustili do stavby domu, určitě chcete mít před příchodem deštivých dnů hotovou střechu, aby se dovnitř domu nedostala voda. V dnešním článku zjistíte tipy, jak provést rychlou a přitom kvalitní výstavbu střechy.


10 tipů, jak na jarní revizi střechy a okapů

10 tipů, jak na jarní revizi střechy a okapů

Letošní zima nebyla bůhvíjak mrazivá, ani sněhu nenapadlo tolik jako v minulých letech. Přesto i během mírné zimy mohlo dojít k poškození střechy a okapů. Proto je v každém případě vhodné provést jejich revizi tak, aby střecha byla opět v perfektním stavu. Níže přináším 10 tipů, co udělat při jarní …

Jak na kontrolu střechy před zimou?

Jak na kontrolu střechy před zimou?

V zimě dostávají domy, a zvláště střechy, často pořádně zabrat. Jak připravíte na zimní měsíce svou střechu, aby přestála období mrazů, sněhu a silných vichrů bez úhony? Pokud vaše střecha odolala letním bouřkám a krupobití, čeká ji ještě nejnáročnější část roku – podzimní deště a následná zima. Při…
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!