TZ: Sněhová fréza MTD Optima ME 66 si poradí i se zmrzlým sněhem

2. listopad 2013 | 10:11

Děsí vás představa chumelenice a následně mnoha hodin strávených odklízením sněhové kalamity? S výkonným pomocníkem vás nezaskočí ani ta největší sněhová nadílka. Dvoustupňová sněhová fréza MTD Optima ME 66 se do práce vrhne jako ďas, takže sníh uklidíte během chvíle a nenadřete se.

Reklama
TZ: Sněhová fréza MTD Optima ME 66 si poradí i se zmrzlým sněhemTZ: Sněhová fréza MTD Optima ME 66 si poradí i se zmrzlým sněhem

Sněhová fréza MTD Optima ME 66 v sobě snoubí neúnavného pracanta, který se nelekne náročných klimatických podmínek a zároveň dokáže myslet na vaše pohodlí. Tato fréza se hodí pro středně velké až velké plochy.

Speciální šnek

Je vybavena speciálním šnekem Xtreme-Auger s unikátním tvarem zubů, které si poradí i se zmrzlým sněhem, naporcují ho a dopraví do výhozového tunelu. Stroj najednou uklidí plochu o šířce 66 cm.

Manuální start i elektrostart

Kromě klasického manuálního startu je MTD Optima ME 66 vybavena také 230V elektrostartem, takže ji nastartujete jednoduše a snadno i po mrazivé noci. Vlastní obsluha frézy je intuitivní. Díky zámku spojky lze frézu ovládat i jednou rukou, takže druhou ruku máte k dispozici pro řazení nebo pohodlné ovládání směru a výšky odhozu sněhu, který se ovládá pomocí čtyřcestného joysticku.

 

Sněhová fréza MTD OptimaSněhová fréza MTD Optima
Zdroj: botticelli.cz

 

 

Pohon kol je samostatný, takže fréza při odklízení sněhu neustále jede vpřed. Velká kola přitom umožňují snadno zvládnout práci i v obtížném terénu. Na výběr je mezi 6 rychlostmi vpřed a 2 vzad.

Protože je fréza vybavena posilovačem řízení Easy-Turn, pro zatočení stačí jednoduše zmáčknout levou nebo pravou páčku pod rukojetí a fréza poslušně zatočí daným směrem.

Parametry

  • Motor: MTD SnowThorX 80
  • Pracovní šířka. 66 cm
  • Posilovač řízení: ano, Easy-Turn
  • Výška vstupního otvoru: 53 cm
  • Startér: manuální/elektrický 230 V
  • Rychlostní stupně: 6 vpřed/2 vzad
  • Nastavení komína: 4-cestný joystick
  • Reflektor: ano
  • Cena: od 25 890 Kč

Výkonný motor

Motor MTD SnowThorX 80 o výkonu 5,4 kW je připraven na práci v náročných klimatických podmínkách a jeho speciální zimní úprava mu zaručuje velmi dlouhou životnost. Protože MTD Optima ME 66 má zabudováno halogenové světlo, budete na práci vždy dobře vidět.

Nejlevnější dvoustupňovou sněhovou frézu MTD Optima ME 66 jsme našli v obchodu Kasa.cz za 24.990 Kč.

Tisková zpráva botticelli.cz

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

Kdy na čištění komínu? Odborník poradí

Kdy na čištění komínu? Odborník poradí

Pokud bydlíte v rodinném domě, kde se používá kotel na tuhá paliva, biomasu nebo uhlí, případně máte plynový kotel, krbová kamna, klasický krb nebo jiná zařízení, která jsou napojená na komín, je nezbytně nutné pravidelně čistit spalinové cesty komínu. A to nejlépe od odborníků. Jak čistit a kdy čis…

Kouzelný box Scheppach HD2P na doma i na cesty: Odsávač pilin, výkonný vysavač i kompresor

Kouzelný box Scheppach HD2P na doma i na cesty: Odsávač pilin, výkonný vysavač i kompresor

Není kdo by vám při vrtání do zdi držel lux a odsával prach? Potřebujete nafouknout lehátko? Nebo vyluxovat auto? Scheppach HD2p, jenž v sobě spojuje vysavač s kompresorem, si s tím vším lehce poradí. Přístroj, který funguje jako 3 v 1, se uplatní nejen v domácnosti či dílně, ale neocenitelným pomoc…


TZ: Jak nasekat dřevo s minimem námahy?

TZ: Jak nasekat dřevo s minimem námahy?

Říká se, že dřevo zahřeje dvakrát – poprvé při štípání, podruhé v kamnech. Štípače Scheppach s klínem z kované oceli zvládnou za hodinu udělat až 100 polen a únava jim nehrozí. Pracují tiše a na rozdíl od sekery bezpečně. Dřevo na topení do krbu, kamen či kotle tak můžete mít připravené rychle a bez…

Jak zapojit autobaterii?

Jak zapojit autobaterii?

Autobaterie je zdrojem elektrické energie v motorových vozidlech. V dnešním článku se dozvíte, jak ji správně odpojit a následně opět zapojit.
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!