Kouzelný box Scheppach HD2P na doma i na cesty: Odsávač pilin, výkonný vysavač i kompresor

11. srpen 2013 | 15:40

Není kdo by vám při vrtání do zdi držel lux a odsával prach? Potřebujete nafouknout lehátko? Nebo vyluxovat auto? Scheppach HD2p, jenž v sobě spojuje vysavač s kompresorem, si s tím vším lehce poradí.

Reklama
Kouzelný box Scheppach HD2P na doma i na cesty: Odsávač pilin, výkonný vysavač i kompresorKouzelný box Scheppach HD2P na doma i na cesty: Odsávač pilin, výkonný vysavač i kompresor

Přístroj, který funguje jako 3 v 1, se uplatní nejen v domácnosti či dílně, ale neocenitelným pomocníkem bude i na cestách. Díky kompaktnímu provedení a malým rozměrům nezabere příliš místa a vždy tak budete mít po ruce hned několik pomocníků najednou.

Díky speciálnímu nástavci na vrtání si Scheppach HD2p zdatně poradí s prachem odlétajícím od vrtačky, aniž by musel kdokoli asistovat.

Zároveň není nutné držet cokoliv navíc, takže máte obě ruce volné na práci. Přístroj lze využít i jako výkonný vysavač. Uplatnění najde jak v domácnosti, tak i v garáži, nebo na cestách.

Čištění těžko dostupných míst vašeho auta

Díky dlouhému úzkému nástavci na něj nedáte dopustit například při úklidu auta, protože s ním rychle a jednoduše vyčistíte všechny štěrbiny v čalounění. Funkci kompresoru, jíž je přístroj také vybaven, ocení nejen muži, ale i ženy.

Bez námahy a takřka okamžitě s ním nafouknete lehátko, bazének či hračky pro dítě. Poradí si i s objemnými předměty jako je matrace či nafukovací člun, takže se uplatní jak na chatě, tak i na dovolené.

Rozměry kompresoru

Scheppach HD2p disponuje rozměry 45 x 35 x 23 cm a váhou pouhých 5,5 kg. Snadno si s ním proto poradí i drobná žena.

Standardně je vybaven sací tryskou, nástavcem pro bezprachové vrtání, nafukovací tryskou a sací hadicí s konektorem pro připojení k elektrickému nářadí.

3 užiteční pomocníci v jednom

Scheppach HD2p je výborným pomocníkem pro váš byt, dům, chatu či řemeslnou živnost. Sdružuje v sobě hned tři funkce.

  • odsavač pilin pro vaše běžné nářadí (vrtačky, pily, brusky, hoblíky, ..)
  • výkonný vysavač (domácnost, garáž, dílna, automobil, ...)
  • kompresor (nafukovací matrace, bazény, lehátka, lodě, dětské hračky, ...)

Prachový sáček o objemu 5 litrů stačí po naplnění vyčistit a lze ho používat opakovaně. Díky účinnému filtru přístroj zachytí i částice velké pouze 3 mikrometry.

Dvoumetrová hadice poskytne dostatek prostoru pro manipulaci. Scheppach HD2p pohání 230 V motor s příkonem 1 200 W, sací výkon činí 120 m3/hod. Pokud není právě potřeba, lze přístroj jednoduše složit do jednoho skladného kompaktního celku. Scheppach HD2p lze pořídit od 1890 Kč včetně DPH.

Tisková zpráva Botticelli s.r.o.

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

3.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

5 tipů jak vybrat robotický vysavač? + údržba přístroje

5 tipů jak vybrat robotický vysavač? + údržba přístroje

Namísto klasických vysavačů se ve stále větším množství českých domácností objevují robotické vysavače. Kdo z vás jej má, ten si s úklidem podlah už nemusí dělat tolik starostí. Moderní robotický vysavač totiž vše zvládne za vás. Stačí jen vědět, jak jej používat. V současné době najdete v obchodech…

Jak si vyrobit doma vlastní olej?

Jak si vyrobit doma vlastní olej?

Olej na vaření a pečení, který si kupujete balený v obchodech, je poměrně drahý, navíc ne vždy v takové kvalitě, jakou byste za danou cenu čekali. Proto mnozí z vás raději volí řešení, kdy se doma udělají olej z vlastních surovin. Stačí k tomu mít kvalitní lis na olej a během chvilky máte perfektní …


Jak odstranit spadané listí? Zahradní vysavač listí to jistí

Jak odstranit spadané listí? Zahradní vysavač listí to jistí

Spadané listí se vám na zahradě bude objevovat právě v těchto dnech a týdnech. Začátek podzimu je totiž ve znamení opadávání stromů a keřů. Jak efektivně odstranit spadané listí, aby vás to nestálo zbytečně moc námahy a přitom jste neponičili trávník? Výborným řešením je zahradní vysavač listí. Ten …

Jak pěstovat hlívu ústřičnou doma na zahradě

Jak pěstovat hlívu ústřičnou doma na zahradě

Hlíva ústřičná patří mezi jedlé houby. Je mezi houbaři poměrně populární. Málokdo však ví, že si ji může přímo pěstovat i v domácích podmínkách a stačí k tomu opravdu málo. Jde o houbu, která sice potřebuje celkem specifické klimatické podmínky, nicméně ty se dají doma na zahradě či třeba ve sklepě …
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!