eBook: 33 tipů, jak rychle a efektivně vymalovat byt

8. říjen 2013 | 05:29

Malování bytu je činností, kterou si mnozí z vás dělají sami. Vyjde to jednak výrazně levněji nežli v případě, že byste si na vymalování pokoje pozvali profesionální malíře, jednak tato činnost může být příjemným zpestřením všedních dnů.

Reklama
eBook: 33 tipů, jak rychle a efektivně vymalovat byteBook: 33 tipů, jak rychle a efektivně vymalovat byt

Navíc si také přesně zvolíte, jak budou vaše místnosti nově vypadat. Vyberete si barvy přesně dle Vašich představ a ušetříte peníze.

Víte ale jak vymalovat byt tak, aby výsledek byl jako do profesionálů?

Právě proto jsme pro vás připravili následující eBook, kde se dozvíte 33 dobrých rad, jak profesionálně a efektivně vymalovat byt, jak vybrat barvy do Vašeho bytu a co všechno si na malování připravit.

Získejte eBook ZDARMA!

Stáhnětě si eBoook zdarma!

Vlože svůj email, na který Vám eBook zdarma zašleme:


Souhlasím s podmínkami použítí


Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+


[Nahoru ↑]

Znáte nějaký lepší způsob? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.

Linkuj.cz!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář | Přihlásit k newsletteru

Čtěte také...

Jak rychle a efektivně uklidit?

Jak rychle a efektivně uklidit?

Úklid domácnosti patří k nejméně oblíbeným činnostem. Je jen málo hospodyněk, které tato práce baví, u chlapech nemluvě, ti si raději pozvou na pomoc úklidovou firmu, než aby se s čistěním podlah, oken a nábytku trápili sami. Úklid domácnosti ale nemusí být takovou noční můrou, pokud na něj půjdete …

15 tipů, jak rychle a kvalitně na broušení nožů

15 tipů, jak rychle a kvalitně na broušení nožů

Pracovat s tupým nožem je nejen nepraktické, ale zároveň to může být také nebezpečné. Nejvíce pořezání při práci v kuchyni vzniká právě v důsledku toho, že pracujete s nenaostřenými noži. Přitom se dají nože naostřit rychle, kvalitně a bez větší námahy.


Jak vymalovat byt válečkem? Výběr vhodného válečku

Jak vymalovat byt válečkem? Výběr vhodného válečku

Chystáte se nově vymalovat váš byt a nechcete zbytečně utrácet za malířkou firmu? Pak je ovšem dobré si ujasnit základní pravidla. Pro malování bytu svépomocí se jako jedna z pomůcek hodí váleček. Existuje ale celá řada malířských válečků. V dnešním článku se dozvíte, jaký typ válečků v konkrétních …

12 tipů, jak rychle a důkladně obkládat koupelnu + video

12 tipů, jak rychle a důkladně obkládat koupelnu + video

Obložení koupelny je činností, na kterou si můžete troufnout ve chvíli, kdy jste alespoň trochu zruční. Existuje přitom několik pravidel a postupů, které je nutné dodržet, aby pokládka byla rychlá a precizní.
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

iveta

sobota, 11. září 2021
10:12

zdravím, je pravda, že akustika místnosti může být ovlivněna barvami interiéru? Dneska to na mě vyskočilo na seznamu, že některé barvy lépe pohlcují zvuk než ostatní. Je to pravda nebo zase úplná blbost? Chci si právě vymalovávat studio doma, abych si mohla nahrávat vlastní písničky, tak abych neudělala nějakou blbost ;)


Napsal: iveta [Odpovědět]